Jūs galite savarankiškai atvežti kilimą į valyklos priėmimo punktus darbo metu.

Galime mes patys paimti ir po to pristatyti kliento kilimą nurodytu adresu.

Galima atsiskaityti ir po paslaugos atlikimo.

Kilimų valymas atliekamas per 2 savaites.

Pagal pageidavimą galima paslaugą atlikti ir greičiau.

Šio proceso efektyvumas priklauso nuo dėmių kilmės ir senumo, bendro sutepimo bei kilimo audinio sudėties.

Todėl reikia kilimus tinkamai prižiūrėti, reguliariai siurbti, nuolat šalinti dėmes ir valyti – skalbti specializuotose valyklose. Kartais po valymo išryškeja dėmės kurių iš pirmo žvilgsnio negalima buvo pamatyti, nes trugdė dulkių ir purvo apnašos.

Jei kilimas į valyklą patenka iškarto po užteršimo ( skrandžio turinys, žmonių ar gyvūnų šlapimas ) pagrindinio valymo – skalbimo paslaugos paprastai pakanka panaikinti kvapą.

Jei kilimas į valykla patenka po ilgalaikės taršos, tada mes atliekame papildomą kvapų neutralizavimą.

Kilimų sauso valymo neatliekame.

Tokiu atveju geriausia, kad kilimas pas mus patektų kuo greičiau, netgi šlapias. Ant šlapių grindų kilimo išdžiovinti neįmanoma. Per ilgas džiovinimo laikas gali pakenkti kilimui – gali atsirasati nemalonus kvapas, o tai savo ruožtu gali reikalauti atlikti kvapų neutralizavimą ir turėti papildomų išlaidų.

Vanduo vilnai jokiu būdu nekenkia.

Vilnoniai verpalai yra tvitinami prie kilimo pagrindo, kuris išlaiko matmenų stabiluma. Todel vilnonius kilimus galima be baimės plauti net dideliu vandens kiekiu.

Daugelis mūsų parduotuvėse parduodamų kilimų turi tokį ženklinimą. Labiausiai tai liečia kilimus kurie yra klijuoti ( turi medvilninį pamušalą pilkos ar balksvos spalvos ) Tokius kilimus gamintojas klijuoti naudoja prastos kokybės klijus ( kaulų miltai ar kaulų klijai ) todėl tokie kilimai dažnai atsiklijuoja tik pradėjus juos naudoti.

Tai yra nekokybiškų klijų priežastis, kodėl gamintojas nerekomenduoja valymo.

Tokius kilimus galima plauti, tik klientas būna supažindintas su galimomis pasekmėmis ( atsiklijavimo rizika ).